Ruch Światło - Życie (Domowy Kościół)

Domowy Kościół jest gałęzią rodzinną Ruchu Światło-Życie. Popularnie nazywany bywa Oazą Rodzin. W spotkaniach mogą uczestniczyć małżonkowie sakramentalni, w różnym wieku, pragnący pogłębiać więź pomiędzy sobą i Chrystusem w oparciu o charyzmat Ruchu. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w grupach, tzw. kręgach, składających się z kilku rodzin, z których jedna pełni rolę pary animatorskiej. Spotkaniom towarzyszy także jeden z kapłanów – duszpasterzy parafii.

 

W naszej parafii funkcjonuje jeden Krąg Domowego Kościoła gromadzący cztery rodziny. Małżonków, którzy pragnęliby do nich dołączyć, prosimy o kontakt z ks. Andrzejem Dendurą.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, siedziba: Rybnik - Boguszowice, ul. Małachowskiego 38.