Różaniec Rodziców

Jest to incjatywa rodzin naszej parafii. Dziennie modlimy się 10 Zdrowaś Maryjo w intencji swoich dzieci, dzieci adoptowanych, chrześniaków. Co miesiąc modlimy się inną tajemnicę różańca. Małżonkowie odmawiają tą samą tajemnicę (najlepiej razem).

 


„Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich”.
Mt 18,19-20

 

Modlą się dziennie „10 Zdrowaś” za dzieci własne, adoptowane, chrześniaki :

1. Monika ma883
2. Jarosław ja883
3. Ewelina en517
4. Mirosław mn517
5. Ania ASwp
6. Michał MSwp

 

Moderatorem Różańca Rodziców  jest Michał Barczuk: michal.barczuk@gmail.com

 


OFICJALNA STRONA:

http://rozaniecrodzicow.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, siedziba: Rybnik - Boguszowice, ul. Małachowskiego 38.