Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne.

I NIEDZIELA ADWENTU.

Czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

Parafialna księga trzeźwości znajduje się na bocznym ołtarzu.   

W Obchody liturgiczne tygodnia:

wtorek - ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

piątek - Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego prezb.

sobota - Wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz., patronki archidiecezji.

O godz.  9.oo, Msza św. Barbórkowa. Zachęcamy naszych górników

do korzystania z transmisji internetowej.

Niedziela - 2 NIEDZIELA ADWENTU.

 

  1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na opał parafialny. Za tydzień kolekta również na rachunki parafialne. W przyszłą niedzielę zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. W czasie Adwentu zapraszamy dorosłych i dzieci parafii na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 6.30. W soboty i niedziele adwentowe pierwsza Msza św. będzie jak zwykle o 7.00. Jak co roku w zakrystii są do nabycia lampiony roratnie.
  3. W przyszłą niedzielę 5 września w naszej parafii odbędzie się adwentowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie. Rozpoczniemy modlitwą do Ducha Świętego o godz. 9:30, za kończymy Mszą św. o godz. 11:30 oraz wspólnym świętowaniem. Więcej informacji w gablotce parafialnej.
  4. Rodziny, które chcą zaprosić 6 grudnia św. Mikołaja do domu prosimy o zapisywanie tego faktu w zakrystii. Szczegółowe informacje u księdza Krzysztofa.
  5. Młodzież naszej parafii od klasy siódmej zapraszamy na spotkania oazowe w każdy piątek o godz. 17:00 do kościoła. Zbiórka ministrantów w każdą sobotę o godz. 8:30.
  6. Apostolat Maryjny zaprasza na Mszę św. na godz.17.oo w poniedziałek 29-go listopada. Po mszy św. na spotkanie przy kawie do Domu Parafialnego.
  7. Domowy Kościół organizuje w naszej parafii zbiórkę artykułów kosmetycznych i higienicznych dla dzieci z placówek opiekuńczych i z hospicjów w ramach w ramach FUNDACJI MAŁYCH STÓPEK i świątecznej akcji PACZUSZKA DLA MALUSZKA. Wspierając to dzieło możemy w czasie Adwentu składać powyższe rzeczy do kosza znajdującego się z tyłu kościoła.
  8. Msza św. w intencji +Agnieszki Niedzielskiej od matki chrzestnej z rodziną będzie odprawiona 12.grudnia o godz. 11:30.  
  9. Pogrzeby w minionym tygodniu: Środa: +Emil Dyczka  lat 78  Gotartowicka. Sobota:+Eugenia Sitko  lat 85  ul. Buchalików. +Otylia Mura, lat 92,  ul. Gronowa.

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Kancelaria parafialna:  Poniedziałek, środa, piątek: 16:00 – 18:00. Wtorek, czwartek: 8:00 – 10:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i przez pocztę elektroniczną (boguszowice.nspj@katowicka.pl). Ewentualne ofiary związane z Mszą św. bądź inne należności dotyczące parafii załatwiamy z wykorzystaniem bankowego konta parafialnego.  Bank PeKaO, nr konta: 69 1240 4357 1111 0000 5312 7499

Telefony:  tel. parafialny: +48 32 422 03 22Ks. Proboszcza: +48 603 938 500

Ks. Krzysztofa: +48 502721392  Ks. Marka: + 48 32 718 63 43.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, siedziba: Rybnik - Boguszowice, ul. Małachowskiego 38.