Ogłoszenia

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela - 1 NIEDZIELA ADWENTU.  Niedzielę Trzeźwości.

Rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Okres pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Pana.  Środa - ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA

Sobota - Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego prezb.

                                                                               Niedziela - 2 NIEDZIELA ADWENTU

Msza św. Barbórkowa w ty, dniu o godz. 8.30

 

 1. Bóg zapłać za kolektę na nasze rachunki parafialne (przełożona z dnia 20.IX). Za tydzień kolekta na opał parafialny.
 2. Przed nami I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 3. Tradycyjnie wraz z I Niedzielą Adwentu rozpoczynają się w niektórych parafiach odwiedziny kolędowe. W naszej parafii pozostaniemy nadal na codziennej modlitwie za mieszkańców poszczególnych ulic z możliwością indywidualnego zaproszenia kapłana do swojego mieszkania. Dzwonimy do wybranego księdza naszej parafii i umawiamy się na konkretny dzień i godzinę. Modlitwę kolędową rozpoczniemy od 27 grudnia zaś z zaproszeniem do księdza możemy dzwonić od dzisiaj.
 4. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do udziału w Mszach święty roratnich, codziennie o godz. 6.30. Msza św. sobotnia również będzie w Adwencie o 6.30. Roraty dla najmłodszych dzieci w ramach czwartkowej Mszy św. szkolnej.
 5. Apostolat Maryjny zaprasza na Mszę św. w poniedziałek 28. listopada o godz. 17.oo z okazji odpustu Cudownego Medalika, po Mszy św. na wspólny poczęstunek do Domu Parafialnego.
 6. Straż Honorowa NSPJ zaprasza na modlitwę do kościoła 01. grudnia w I czwartek miesiąca na godz.16.oo.
 7. Rada Dzielnicy Boguszowice Stare z okazji zbliżających się świąt zaprasza na dzielnicowe spotkanie seniorów przy kawie i kołoczu w sobotę 3 grudnia o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 16. Zapraszamy wszystkich seniorów, którzy ukończyli 70 rok życia. 
 8. Od przyszłej niedzieli grudnia z tyłu kościoła można nabywać opłatki, świece i kartki świąteczne.
 9. W niedzielę 04 grudni będziemy mogli nabywać prace młodzieży z ZS nr 6. Wszystkie ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe są wykonane przez niepełnosprawnych uczniów przy wsparciu nauczycieli. Zebrane datki zostaną w całości wykorzystane na pomoc i wsparcie dla podopiecznych. Za okazaną dobroć już dzisiaj składa serdeczne Bóg zapłać, dyrektor szkoły, pani Grażyna Adamczyk.
 10. Grupa A.A. zaprasza na Mitingi otwarte w każdy I. piątek miesiąca o godzinie 18.15 do Domu Parafialnego.
 11. Pogrzeby w minionym tygodniu: Sobota +Piotr Wąsowicz lat 50, zamieszkały w Niemczech.     

 

          STAŁE OGŁOSZENIA I INFORMACJE.

 • Uwaga rodziny komunijne. Jeśli u kogoś istnieje potrzeba zmiany terminu I Komunii dziecka, na inny niż przypisany jest poszczególnym szkołom, to proszę ten fakt zgłosić pani katechetce odpowiedzialnej za przygotowanie dziecka. Katechetka przekaże dane tego dziecka koleżance uczącej religii w szkole o z innym terminem I Komunii. Tam dziecko zostanie wpisane na listę.


                       
---------------------------------------------------------------------

         Kancelaria parafialna:  Poniedziałek, środa, piątek: 16:00 – 18:00. Wtorek, czwartek: 8:00 – 10:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i przez pocztę elektroniczną (boguszowice.nspj@katowicka.pl). Ewentualne ofiary związane z Mszą św. bądź inne należności dotyczące parafii załatwiamy z wykorzystaniem bankowego konto parafialnego.  Bank PeKaO,   nr konta:         69 1240 4357 1111 0000 5312 7499                     

  Telefony:          paraf: +48 32 422 03 22    Proboszcz: +48 603 938 500    Ks. Andrzej: +48 501 558 280                                                                                               Ks. Marek: + 48 32 718 63 43   

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, siedziba: Rybnik - Boguszowice, ul. Małachowskiego 38.